Paskola23 – gauk iki 110% vertės 2018-12-04

Gauk pinigus, pasilik automobilį. Paskola užstatant automobilį (atgalinis lizingas) – tai puikus būdas gauti pinigus greitai ir ypač palankiomis sąlygomis. Automobilis kaip užstatas nepaliekamas, o paskolą pervedame tą pačią dieną.

Išbandyk Paskola23:

 • Pirmasis kreditas: iki 15000 €.
 • Suma: max 15000 €.
 • Terminas: 3 mėn. - 5 metai.
 • Amžius: 18 iki 70.
 • Gavimo laikas: 15 min.
 • Pinigus galėsi gauti tą pačią dieną.
 • Finansuojame iki 110% Tavo automobilio vertės arba 100% perkamo automobilio kainos.
 • Visada galėsi pasirinkti sau patogiausią paskolos terminą bei mokėjimo būdą.
 • Paskolą galėsi grąžinti bet kada anksčiau laiko.

Pateikti paraišką

Pasirink dominančią sumą ir laikotarpį. Susisieksime per 15 minučių ir aptarsime sandorio detales.

Paskola23.lt

 

Paskola įkeičiant automobilį – tai puikus būdas pasiskolinti negaunantiems finansavimo kitur. Paskolą įkeičiant ar užstatant automobilį rekomenduojame rinktis kai pinigai reikalingi skubiai ir palankiomis sąlygomis.

Paskola užstatant automobilį – tai greitas ir patogus būdas gauti iki 15 000 Eur, praverčia jei atsirado nenumatytų išlaidų, negavote paskolos banke ar nenorite už paskolą permokėti. Paskolos suma, dėl kurios galima kreiptis, gali būti ir mažesnė jeigu Jums jos pakaks. Paskola įkeičiant automobilį suteikiama transporto priemonės savininkui. Vertiname kiek užstatą – automobilį, tiek ir patį klientą. Dėl šios priežasties paskola įkeičiant automobilį gali sudaryti 110% jo rinkos vertės. Savo automobiliu galėsite naudotis kaip iki šiol, jis nėra paimamas.

Pagrindinis paskolos su automobilio užstatu vertinimo kriterijus – automobilio rinkos kaina (mašina tampa grąžinimo garantu). Tai gali palengvinti paskolos gavimą dirbantiems užsienyje, pagal verslo liudijimus ar gaunantiems kitokias pajamas (pašalpos, pajamos iš nuomos). Transporto priemonės amžius nėra ribojamas, o vietoje užstato priimama ir specializuota technika (statybos, žemės ūkio, sunkvežimiai), autobusai, priekabos, motociklai. Svarbu, kad įkeičiamo automobilio vertė siektų bent 500 Eur, galiotų techninė apžiūra ir privalomasis civilinės atsakomybės draudimas.

Automobilio vertinimą atliksime nemokamai, o mokėjimų grafiką galėsime priderinti prie Jūsų atlyginimo dienos.Grąžinimo terminą pasirenka klientas, o paskolos sąlygos numato galimybę jį pratęsti ar sąlygas pakeisti už papildomą mokestį. Norintys automobilį parduoti, paskolos įkeičiant automobilį galiojimo metu, galės tai padaryti.

Paskolos su automobilio įkeitimu sutartis gali galioti 5 metus. Per šį terminą gali atsirasti poreikis transporto priemonę pakeisti. Techniškai tai yra įmanoma – nutrūks atgalinio lizingo sutartis ir įsigalios lizingo sutartis. Automobilio pirkimui finansuojame iki 12 000 Eur, o autolizingo suma priklauso nuo perkamo automobilio kainos ir gali siekti net 100%. Mes nuperkame automobilį iš pardavėjo ir suteikiame teisę juo naudotis, o už suteiktą paskolą klientas moka pagal suderintą grafiką ir pilnai atsiskaičius tampa automobilio savininku. Be užstato apsimoka skolintis jeigu jums prireikė nedidelės, iki 600 Eur sumos. Paskola už automobilio užstatą yra lengvai gaunama – pildote paraišką, nurodote transporto priemonės amžių, markę ir reikiamą pinigų sumą. Atsakymą pateiksime iškart, o sutartį galėsite pasirašyti biure ar per atstumą. Gaukite paskolą ir naudokitės savo automobiliu be jokių apribojimų!

 

Paskola23.lt

Pateikti paraišką

Pavyzdys:

 • Pavyzdysjei pasiskolintumėte 3000 € 48 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5879.04 €, mėnesio įmoka 118.73 €, BVKKMN 48.21%.
 • BVKKMN max: 103,76%(bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu).

Kontaktai Paskola23.lt

UAB "Sotero LT"

Darbo laikas:

I - V: 08:30 - 19:00

VI: 08:30 - 15:30

VII: 09:30 - 16:00

Konsultuojame telefonu:

+370 605 48682

El. paštas:

info@paskola23.lt