Bobutespaskola - sutik šventes be rūpesčių! 2018-11-30

Bobutespaskola.lt suteikia paskolas ypač geromis sąlygomis - jokio užstato, pinigai tą pačią darbo dieną, akcijų kodai ir nuolaidos naujiems ir esamiems klientams!

Išbandyk Bobutespaskola:

  • Pirmasis kreditas: iki 5000 €.
  • Suma: max 5000 €.
  • Terminas: 3 mėn. iki 4 metai.
  • Amžius18 iki 65.
  • Gavimo laikas: 15 min.
  • Lanksčios grąžinimo sąlygos.
  • Paprasta ir aiški paraiška.

Pateikti paraišką

Visada specialūs pasiūlymai Jums! Nuoširdžiai rūpinamės tiek naujais, tiek esamais klientais, todėl nuolat siūlome daugybę akcijų bei specialių pasiūlymų.

Patikima bendrovė: išklausydami ir suprasdami savo klientus suteikiame galimybę pratęsti paskolos gražinimo terminą ir atidėti įmokos mokėjimą.  Užtikriname kiekvieno kliento konfidencialumą. Visada esame pasiruošę ieškoti kompromiso ir padėti kiekvienam mūsų klientui.

Garantuojame geresnes paskolos suteikimo sąlygas. Atsižvelgiame į klientų poreikius ir paskolas suteikiame patogiausiu ir paprasčiausiu būdu – pateikus paraišką internetu, ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje.

Bobutespaskola.lt teikia paskolas nuo 50 Eur iki 5 000 Eur, 3 - 48 mėnesių laikotarpiui be užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų, greitai, saugiai ir patikimai.

Greitis

Vos Jums prireikia paskolos, ji iškart atsiduria Jūsų sąskaitoje. Kaip tai atsitinka? Užsiregistruokite svetinėje Bobutespaskola.lt ir pateikite paskolos prašymą. Prašyme nurodomi visi reikalingi asmens duomenys bei pažymima, kokio dydžio kreditas yra reikalingas, o taip pat per kiek laiko jį grąžinsite. Registracijos metu taip pat reikia pervesti 1 centą iš savo asmeninės sąskaitos – į ją vėliau ir atkeliaus Jums reikalinga paskola. Tiek registracija, tiek prašymo pateikimas jums užtruks vos kelias minutes. Jeigu visa tai atliksite darbo metu, Jūsų prašymas bus išnagrinėjamas nedelsiant – įvertinamas Jūsų mokumas, ir galimybės suteikti paskolą. Netrukus gausite atsakymą ar Jums bus suteikiama pageidauta paskola, ar siūloma kita galima paskolos suma. Dar keliolika minučių – ir Jūsų sąskaitą pasiekia pinigai. Tai - greičiausias būdas pasiskolinti iš Bobutespaskola.lt. 

Nereikia pateikti užstato

Kitaip, nei daugybėje kreditavimo įstaigų ir bankų, Bobutespaskola.lt pinigai Jums suteikiami be jokių sudėtingų užstato ar laidavimo procedūrų. Registracijos metu Jūs sutinkate, jog mūsų komanda patikrins Jūsų mokumo istoriją (ar turite paskolų kitur, ar laiku atsiskaitote ir pan.), taip pat – Jūsų gaunamų pajamų kiekį bei kitą susijusią informaciją, vadovaujantis kuria priims sprendimą dėl skolinamos sumos. Reikiamą sumą pinigų gausite paprastai ir be jokių sudėtingų operacijų.

Galite grąžinti be palūkanų

Išskirtinis Bobutespaskola.lt privalumas – išankstinis paskolos grąžinimas. Net jeigu prašyme nurodėte, jog pinigai turėtų būti skolinami ilgam laikotarpiui, grąžinti jį galite iškart, kai tik turėsite tokią galimybę. Jums nereikės mokėti palūkanų už visą laikotarpį, kuriam buvo pateiktas prašymas – sumokėkite jas tik už tą laiką, kada faktiškai naudojotės paskola.

Patogus aptarnavimas

Bobutespaskola.lt paskola  suteikiama dviem būdais: internetu arba tiesiogiai atvykus į aptarnavimo skyrių (Žalgirio g. 90, Vilniuje). Išsirinkite, kuris kelias Jums patogiausias, ir patenkinkite savo finansinius lūkesčius.

Pateikti paraišką

Pavyzdys:

  • Pavyzdysjei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1849.49 €, mėnesio įmoka 77.06 €, BVKKMN 93.21%.
  • BVKKMN max: 26,67% (bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu).

Kontaktai Bobutespaskola.lt

AB "BnP Finance"

Darbo laikas:

Darbo dienomis 07.30 - 21.00 val. 

Savaitgaliais 9.00 - 19.00 val. 

Švenčių dienomis 9.00 - 18.00 val.

Konsultuojame telefonu:

+370 70080070

El. paštas:

info@bobutespaskola.lt

Atsiliepimai ir informacija apie Bobutespaskola